Piękne usta na co dzień

Współczesne zabiegi kosmetyczne pozwalają na poprawę urody niemal wszystkich części ciała. W zależności od upodobań i zasobności portfela można upiększyć lub całkowicie zmienić swój wygląd. W tym celu można zdecydować się na operację plastyczną lub mniej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, które stają się coraz bardziej powszechne i dostępne.
Dużą popularnością wśród Pań cieszy się obecnie powiększanie ust, które sprawia, że usta są bardziej wydatne, ponętne i kuszące.

Metod powiększania ust jest kilka. W zależności od preferencji można dokonać chirurgicznego wszczepienia implantów lub skorzystać z mniej inwazyjnych wypełniaczy. Wypełniaczem może być własny tłuszcz, kwas hialuronowy lub kolagen. Wybór metody zależy również od efektu, jaki klientka chciałaby uzyskać.

Najbardziej popularne jest powiększanie ust kwasem hialuronowym, który daje naturalny efekt, bez wrażenia sztuczności. Efekt zabiegu utrzymuje się na ustach około sześciu miesięcy. Warto więc dobrze przemyśleć swoją decyzję, ponieważ po aplikacji kwasu nie ma już możliwości jego usunięcia.
Oprócz oczywistych zalet, powiększanie ust ma niestety jedną zasadniczą wadę. Zabieg jest dość kosztowny i nie każda z Pań może się zdecydować na taki wydatek.