Ładny i świeży zapach podczas mycia podłóg – czemu nie?

Sprzątanie ma dzisiaj zupełnie inny wymiar niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wykorzystanie z pozoru banalnych, a jednak skomplikowanych technologicznie rozwiązań zmieniło całkowicie życie gospodyń domowych. Mycie podłóg za pomocą pary wodnej wydawać może się dziwne, ale właśnie takie rozwiązanie przynosi najlepsze rezultaty pod względem czystości. Dodatkowo możliwe jest także osiągnięcie niezwykle przyjemnego zapachu podczas sprzątania. Jak? Opisano to w poniższym artykule.

Specjalne urządzenia i specjalne akcesoria

Dostępne aktualnie w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego zachwycają swoją innowacyjnością. Mopy parowe bo o nich będzie tu mowa zyskują co raz to większą popularność. A wszystko ze względu na ich liczne zalety i łatwe użytkowanie. Mycie podłóg i czyszczenie różnych powierzchni za pomocą takich mopów jest przyjemne, a do tego nie wymaga zbyt wiele energii. Oprócz lśniących podłóg można natomiast cieszyć się także przyjemnym zapachem, gdyż specjalistyczne mopy umożliwiają zastosowanie specjalnych dodatków takich jak powerfresh krążki zapachowe 1030e (https://sklep.bissell.pl/produkt/vacsteam-powerfresh-krazki-zapachowe-1030e/). To właśnie one zapewniają świeży i ładny zapach w całym pomieszczeniu.

Działanie krążków zapachowych

Specjalne dyski zapachowe, które są przeznaczone do konkretnych modeli mopów należy umieścić w urządzeniu, a następnie można cieszyć się przyjemnym zapachem. Dzięki swojej budowie powerfresh krążki zapachowe 1030e umożliwiają kontrolowanie intensywności zapachu, gdyż w mopie można umieścić zarówno cały krążek jak i jego połówkę.