Jak wybrać bransoletki na różne okazje?

Biżuteria ozdabiająca nadgarstki może być zarówno efektowna, jak i minimalistyczna. Można ją bez problemu dopasować do każdej stylizacji, zarówno tej romantycznej, codziennej do pracy, jak i na rockowy koncert. Ekskluzywna biżuteria na zamówienie to mnogość materiałów i zdobień, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Bransoletki sutasz

Ciekawym pomysłem na ozdobienie nadgarstka może być bransoletka sutasz. Jest w całości szyta ze sznurków sutasz, a także wybranych koralików czy też pereł. Prezentuje się bardzo okazale i stanowi orientalny dodatek do klasycznej kreacji.

Bransoletki modułowe i skórzane

Wśród wielu rodzajów biżuterii  można wybrać bransoletki modułowe, wykonane ze stali szlachetnej. Na wewnętrznej stronie bransoletki można zamówić grawer. To rodzaj bransoletek, które są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Można również zdecydować się na połączenie skórzanego paska oraz srebrnych lub stalowych zawieszek, co doskonale pasuje do rockowej stylizacji.

Bransoletki z zawieszkami charms – klasyka, która ciągle jest modna

Zawieszki charms stały się hitem kilka lat temu i delikatne bransoletki z takimi zawieszkami ciągle są chętnie wybierane. Można dopasować zawieszki do swoich zainteresowań czy profesji. Skomponowanie własnej bransoletki charms to świetna zabawa.