Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to bardzo skuteczny zabieg na twarz i włosy, który wykorzystuje pobrane z krwi pacjentki osocze bogatopłytkowe. Zabieg ten sprawdza się idealnie na twarzy, ponieważ pomaga ją nawilżyć, odżywić oraz zredukować skórne niedoskonałości, jednak można go również z powodzeniem stosować na skórę głowy. Jakie jednak są efekty tego zabiegu i na czym on tak naprawdę polega?

Efekty zabiegu osoczem bogatopłykowym

Zabieg przy użyciu osocza bogatopłytkowego jest niezwykle skuteczny, a jeśli chodzi o efekty, to można spodziewać się przede wszystkim wygładzenia blizn zwłaszcza tych potrądzikowych, usunięcia cieni oraz worków pod oczami, szybszego odrastania włosów i ich gęstnienia, poprawienia kolorytu, napięcia i gęstości skóry, a także przyspieszenia gojenia się ran.

Na czym polega zabieg osoczem bogatopłytkowym?

Zabieg nie należy do bardzo skomplikowanych, ponieważ polega na pobraniu krwi pacjentki, a następnie jej odwirowaniu w specjalnym urządzeniu. W efekcie odwirowania krwi otrzymuje się osocze bogatopłytkowe, które następnie zostaje wprowadzone pod skórę twarzy lub skóry głowy. Aby efekty zabiegu były jak najlepsze, warto w odpowiedni sposób dbać o skórę po zabiegu, nie wystawiając jej na działanie promieni słonecznych.